Chceš sbřátelit?Tady
Zápis AFFS:Zde

Červenec 2010

Heading to CW TCA Panels

30. července 2010 v 15:57 | Míša |  Ashley Tisdale-Paparazzi

Ashley byla spatřena včera (29. července),vypadá naprosto ohromujícně ,jak   opuští svůj domov v Lake Toluca. Jak Ashley míří do CW TCA panely na Beverly hotelu Hilton v Beverly Hills. Užijte si to!

Ashley @ CW TCA Panels

30. července 2010 v 15:55 | Míša |  Ashley Tisdale-akce,koncerty,pořady

Ahoj všichni!  aktuální informace o CW TCA Panely, dokonce vyslán nějaké neuvěřitelné obrázky. Ujistěte se, že přes hlavu na její twitter a přečtěte si nějaké spoilery o osobnosti Savannah.

Zkráátka Ashley V Shou..

Summer Press Tour Party & On the set of Hellcats

30. července 2010 v 15:52 | Míša |  Ashely-Film Hellcats


V Bewerlli Hills..
[07.28] CBS, The CW And Showtime Summer Press Tour Party Arrivals

[07.28] CBS, The CW And Showtime Summer Press Tour Party Inside


Ashley was also spotted yesterday on the set of Hellcats in Vancouver.Hrůůůza .......Omluva..... Děs...

30. července 2010 v 15:42 | Míša |  Denííček..
AHOJ LIDIČKY...
Mooooc mě to mrzí že jsem se tu neukázala hezkou řádku doby..
Asi před 3týdny jsem napsala článek že tu neudu nezobrazil se ani ostatní prostě mi to nešlo no hrůůůza..
Tak jsem odjela na dovolenou,pak jsem neměla vůbec na PC čas tak taky nic až dneska..

O..
Mooooc mě to mrzíí tak se proosíím nezlopte pokusím se to dnes aspoň trochu dohnat..
O..
Afíííska...
mooc opravdu mooc se vám omlouvám,však víte že mi to není podobné hned vám všem písnu nezlopteseopravdu moc se omlouvám.. :(
O..
Opravdz velká omluva VŠEM!!!
Louis Vuitton iPad cutie

10. července 2010 v 22:21 | Míša |  Ashley Tisdale-Paparazzi

Ashleya byla spatřena včera (9. července), když se oběvila v čele s Andy LECOMPTE Salon v Beverly Hills za její jmenování. Ona byla později také viděna jak  odchází z Salon poté, co dostala vlasy retuš... Bruneta Cutie ukazuje trochu víc kůže s ní western inspirovaný styl a jak se zdá, kteří se kolem ní IPAD v případě, Louis Vuitton. Užijte si to!
MOC to Ashley sluší !:)
July 9 - Arriving at Andy LeCompte Salon in Beverly Hills

July 9 - Leaving Andy LeCompte Salon in Beverly Hills

Zkončení natáčení SFA

9. července 2010 v 11:25 | Míša |  Ashley Tisdale-Aktualitky

V úterý oficiálně skončilo natáčení spin-offu o Sharpay Eventsové.Tuhle zprávu jsme se dozvěděli díky skvělé Ashley, ktrerá nás o tom informovala na svém twitteru.Natáčení trvalo zhruba měsíc a půl.Režisér stanovil premiéru na léto příštího roku a tak si ještě budeme muset počkat.Čekání nám ale zpříjemní ukázka, která by se měla objevit už v září.Hned po skončení nátáčení  Sharpay's Fabulous Adventure se Tizz vrhne na natáčení Hellcats ve Vancouvru, takže zpátky doma ji hned tak neuvidíme.Doufám,že se objeví i nějaké novinky...

Back in LA!

9. července 2010 v 11:17 | Míša |  Ashley Tisdale-Paparazzi

Ashley  je zpátky v LA! a jde s úsměvem  na tváři a míří  do tělocvičny v LA, Ashley byla  spatřena kávou  v ruce, když dorazila na LA Studios v North Hollywood. Byla nahrávání nahrávat hlas pro Phineas a FerB. Později v den, Ashley byla viděna opouštět Andy LECOMPTE Salon v Beverly Hills poté, co dostala nový účes. Ona vypadá tak krásně, užijte si fotky!


July 8 - Arriving at Equinox Gym in West Hollywood

July 8 - Arriving at L.A. Studios in North Hollywood

July 8 - Leaving Andy LeCompte Salon in Beverly Hills

Twilight sága ovládla MTV Movie Awards!

7. července 2010 v 15:00 | míša

Stejně jako loni bodovalo v MMA Stmívání, tentokrát roznesl na kopytech všechny ostatní účastníky díl Nový měsíc...

MTV Movie Awards

Nejlíp (i nejhůř) oblečené stars na MTV Movie Awards

7. července 2010 v 14:00 | Míša


Tuhle událost si nenechal ujít nikdo ze současných mladých hereckých hvězd a většina z nich dokázala, že s módou si fakt rozumí. Někdo to ale moc nevychytal. Posuď sama...Rozbřesk rozdělen na dva díly!

7. července 2010 v 13:00 | Míša

Twilight sága
Skoro to vypadá, že tvůrcům filmové Twilight ságy je líto, že by měla čtvrtým dílem skončit a rozhodli se ho rozdělit na dvě části!
To, o čem se dlouhou dobu jen spekulovalo, se nakonec potvrdilo. Se souhlasem autorky knižní předlohy, Stephenie Mayer, bude mít poslední díl upírského kultu s názvem Breaking Dawn (Rozbřesk), dva díly! I když s tím zpočátku Kristen, Rob, Taylor a spol. vůbec nepočítali, a upsali se mezitím jiným filmům, všichni nakonec potvrdili, že si najdou čas i na natáčení druhého dílu Rozbřesku.

A aby nebylo novinek málo, Rozbřesku se ujme i nový režisér, držitel Oscara Bill Condon (Gods and Monsters, Chicago, Dreamgirls). Na fanouškovských stránkách Twilight ságy na Facebooku, komentoval svůj vstup do natáčení slovy: "Jsem připravený vyrazit na dobrodružnou cestu jménem Breaking Dawn. Jako velký fanoušek Kristen, Roba a Taylora se už nemohu dočkat spolupráce s nimi a toho, jak je dovedu na konec jejich cesty v Twilight. Nesmím zapomenout ani na autorku předlohy Stephenii, od které se mi dostalo skvělého přijetí a proto si jí moc vážím..."

A kdy se na Breaking Dawn můžeme těšit? První díl si vychutnáme příští rok a hned ten následující se osudy Belly, Edwarda a Jacoba uzavřou...

Šílenství kolem Eclipse začíná!

7. července 2010 v 12:20 | MíšaStanové
Premiéra se sice uskuteční až za dva dny, ale už teď rozbily před kinem v LA svoje stany stovky fanoušků...
Původně měl třetí díl této upírské ságy spatřit poprvé světlo světa 30. června, ale nakonec ho někteří diváci uvidí už 24. června v rámci filmového festivalu, který právě v těchto dnech v Los Angeles probíhá.

Jenže, zájemců o lístky je víc než sedadel v Nokia Theatre a tak už teď schyluje k bitvě o to, kdo drahocenné vstupenky nakonec získá. Skalní fanoušci proto neponechali nic náhodě a před kinem se začali zabydlovat už několik dní předem. Jednak se tak zvyšuje jejich šance, že film uvidí jako první na světě a také budou co nejblíž svým hvězdám z Twilight, které určitě nebudou chybět.

Do stanového městečka se sjeli fanoušci nejen z USA, ale dokonce i z Evropy a dalších koutů světa, pro které nebyla tahle cesta určitě levnou záležitostí. Ale když je miluješ, není co řešit a tak se už teď vyzbrojeni transparenty, plakáty a dalšími suvenýry těší, že si (snad) splní svůj životní sen...

Další news osobní fota! :)

7. července 2010 v 12:00 | Míša

Premiéra Eclipse: Nejlépe oblečené hvězdy

7. července 2010 v 11:00 | Míša
Filmová událost roku si konečně odbyla svou premiéru a s ní i všechny stars, kterým to fakt seklo!
Tentokrát si všichni zúčastnění dali na svých outfitech opravdu záležet a dokonce i jindy dost ležérní Robert Pattinson, se hodil do gala. Tahle filmová teenage senzace jménem Eclipse prostě nepostrádla lesk a glanc, který by každá premiéra měla mít. Posuď sama dole a napiš, kdo se oblékl nejlépe podle tebe!
Boduje u tebe Kristen, Dakota (obě v šatech od Ellie Saab) nebo Anna Kendrick, která zvolila model z dílny Marchesa?

Premiéra filmu Eclipse
Zdroj: Profimedia.cz
A co říkáš na klučičí modely. Kdo ti připadá nejvíc sexy? Rob, Taylor (oba v oblecích od Gucciho), nebo Kellan Lutz v kreaci od Dolce & Gabbana?

Premiéra filmu Eclipse

Robert Pattinson: "O holku bych se popral!"

7. července 2010 v 10:00 | Míša

STARS: Robert Pattinson:
Jako Edward Cullen v sáze Twilight, soupeří Robert Pattinson o krásnou Bellu Swan s vlkodlakem Jacobem Blackem...
V soukromém životě se do milostného trojúhelníku naštěstí ještě nedostal, zcela přesně však ví, jak by ho vyřešil. Udělal by všechno proto, aby jeho sok vyvolenou slečnu nedostal!

Už jsi o nějakou holku někdy soutěžil?
Robert:
"Ne! Nejsem v tom dobrý, raději to vždycky vzdám!"

A co kdyby někdo chtěl sbalit tvojí holku?
Robert:
"To je úplně jiná situace. Klidně bych se kvůli tomu popral! Když mám slečnu, mám pocit, že ji musím chránit."

Takže jsi v reálném životě spíš Jacob než Edward?
Robert:
"To určitě ne! Nikdy bych nedělal to, co Jacob! Nikdy bych se nesnažil nějaký pár rozeštvat, i když bych třeba věděl, že se k sobě nehodí."

Podívej se na trailer Eclipse.


Ashley Greene nemá šaty na premiéru Eclipse!

7. července 2010 v 9:00 | MÍíša

FASHION & BEAUTY: Ashley Greene nemá šaty na premiéru Eclipse! - foto
Zatímco fanoušci si lámou hlavy nad dalším osudem Belly Swan ve třetím díle ságy Twilight, filmová Alice Cullen má jedinou starost - neví, co si vezme na sebe na hollywoodskou premiéru Eclipse...
Premiéru v Hollywoodu bude mít Zatmění již tento týden, potom bude následovat několik dalších po celém světě. A právě to, dělá Ashley (23) velké starosti: "Vůbec nevím, v čem mám jít. Určitě ale chci, aby to bylo něco vtipného!"

Kdykoliv se herečka objeví na veřejnosti, vypadá úchvatně a její dlouholetý stylista slibuje, že ani tentokrát své příznivce nezklame, i když přiznává: "Letos jsme se s Ash domluvili, že vybereme něco odvážnějšího!"

A to se i stalo! "S mým stylistou jsme nakoupili třicet modelů, které jsou vážně jedinečné. Teď k nim ještě musíme doladit doplňky a boty," prozradila Ashley.

"Jsem nadšená z toho, kolik premiér s Eclipse objedeme. V čem půjdu na tu hollywoodskou ještě přesně nevím, jsem si ale jistá, že v Británii si na sebe vezmu outfit od anglického návrháře," přiznala Ashley. Kdo její premiérové šaty navrhl a jak vypadají, si ale nechala pro sebe. "Uvidíte! Bude to překvapení!"

Dívej, jak se Ashley fotila pro Maxim

Kristen Stewart miluje vlky!

7. července 2010 v 8:00 | Míša


STARS: Kristen Stewart miluje vlky! - foto
Jako milé mazlíčky vnímá hvězda ságy Twilight "vlky" a říká o nich, že se chovají jako děti...
Kristen byla včera hlavním hostem Late Show Davida Lettermana. Propagovala tu nový díl ságy Twilight, Eclipse. Rozhovořila se však také o své lásce k zákeřným šelmám

"Patří mým rodičům a nejsou to ani vlčáci, ale ani vlci. Jsou křížení! Jejich matka je vlčice a otec pes," vysvětlovala filmová Bella, když David začal ukazovat fotky šedých chlupáčů.

"Tohle je Jack, můj miláček. Je to náš nejstarší samec. Vypadá děsivě, je to přeci jen trochu vlk, ale je sladký a nejradši má, když mi může spát u nohou," smála se herečka.

"Vlky" chová Kristenina máma. "Přála si víc dětí, ale nakonec si místo nich pořídila psy. Chtěla, aby byli ochranáři a tihle jsou," vysvětlila Kris.

"Víš, že tvoji oblíbení mazlíčci jsou příčinou toho, že nejspíš vymřou všichni losi v Yellowstoneském parku, protože je vlci sežerou," zeptal se pak David Kris a držel přitom fotku doopravdického vlka s krvavými kostmi u nohou.

To Kristen pěkně rozzlobilo: "Tohle je příroda, ale mnohem horší je, kolik úžasných zvířat postřílí lovci na celém světě jen proto, aby někdo mohl nosit kožich nebo jíst exotické maso!"

Podívej se na video z Late Show Davida Lettermana